منتور تایم (منتورشیپ آزاد)

شروع وبینار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰
پایان وبینار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۰
مسئول محتوا:
ایسمینار
مسئول پشتیبانی:
ایسمینار
ویدئو وبینار:
دارد

با توجه به افزایش روز افزون اقبال و علاقه جامعه وب و کسب و کاری ایران نسبت به استارتاپها و همچنین راه اندازی و مدیریت استارتاپها، نیاز به بستر تعاملی و دو طرفه ارتباط فاندرها و اعضای تیم استارتاپها با منتورها به شدت احساس میشود که بتوانند بصورت آزاد و رایگان با منتورها در ارتباط بوده و در پیشبرد امور خود با آنها در ارتباط باشند.
بنابراین در ایسمینار بر آن شدیم مجموعه برنامه های وبیناری تحت عنوان «منتورتایم» را برنامه ریزی نماییم تا شما استارتاپی های عزیز بتوانید بصورت دوره ای با منتورهای مختلف در ارتباط باشید و از تجارب و راهکارهای آنان بهره مند شوید.

در اولین برنامه از «منتورتایم» در خدمت مانوئل اوهانجانیانس موسس ایسمینار هستیم که از طریق این بستر میتوانید در بازه یک ساعته با محوریت مدل کسب و کار پرسش های خود را بصورت رایگان مطرح نمایید و مانوئل تا حد دانش و تجربه خودش به آنها پاسخ دهد.

* از تمام فعالین اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور هم تقاضا میشود در صورتیکه علاقه دارند بصورت رایگان حامی و همکار این برنامه شوند دعوت به همکاری میشود تا با ما تماس بگیرند. این برنامه وبیناری آنلاین متعلق به همه اعضای اکوسیستم میباشد.

* دوستان عزیز لطفا پیش از ثبت نام، از حضور قطعی خود در زمان برگزاری وبینار اطمینان حاصل کنید زیرا تاریخ و زمان برگزاری تغییر نخواهد کرد و در صورت ثبت نام و عدم حضورتان سایر افراد علاقه مند فرصت ثبت نام و حضور آنلاین را از دست خواهند داد.

سرفصل ها:

  • پرسش و پاسخ موردی استارتاپهای حاضر
  • بررسی موردی و ارائه منتورشیپ
  • بحث آزاد استارتاپی با محوریت کسب و کار
  • و...

ایسمینار
http://e-seminar.ir

ویدئوی برنامه منتورتایم (قسمت اول)