کارگاه آنلاین کوچینگ سیستمیک

شروع وبینار: جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰
پایان وبینار: جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰
مسئولیت کیفیت محتوا: برگزارکننده
مسئولیت پشتیبانی: برگزارکننده
ویدئو وبینار: در اختیار شرکت‌کنندگان قرار نمی گیرد.

 شما می خواهید تغییراتی در بیزینس خود ایجاد کنید اما نمی دانید چگونه ؟
 
 کلمه "سیستم" از زبان یونانی می آید و عینا به معنی "ایستادگی  +با هم" است. اشاره به یک کل دارد که تنها بواسطه همکاری تمام اجزا آن وجود دارد، یا همانطور که ارسطو گفت: "کل بیش از مجموع اجزا آن است."
 
کارگاه کوچینگ سیستمیک در یک دوره تجربی پنج روزه به شما کمک می کند تا در کسب و  کارتان پیشرفت کنید، تضادها را بشناسید و اصول اساسی و مهارت هایی که از کاربرد  سیستمیک کوچینگ  در سازمان  حمایت می کند ،  را در تمامی سطوح گسترش دهید. به جامعه ای از کوچ های سیتمیک در سراسر جهان ملحق شوید و با یکدیگر همکاری کنید.

تحول و نوآوری  در سازمانها است.  با ایجاد ، کوچینگ سیستمیک ، نقشه هایی در کل سیستم، کوچ ها می توانند از مشتریان خود در جهت فعال کردن انرژی های مخفی در سازمان حتی در شرایط به ظاهر غیرممکن، پشتیبانی کنند و به آشکار شدن سریع و موثر آن ها کمک کنند؛ به طریقی که تمرینهای کوچینگ و مشاورین متصل شود، بتوانند به راحتی به رهبر سازمان  هدف از تدریس کوچینگ سیستمیک، حمایت از یک روند پایدار یادگیری و نوسازی با هدف ساختن سیستم ها و سازمانهایی است که بتوانند به بهتر شدن، رونق یافتن و افزایش کارایی و  بازدهی شان کمک کنند .این در قلب روش سیستمیک قرار دارد که هدف اصلی آن ایجاد تغییرات کارآمد و مفید است.
 
 ایجاد یک تغییر جزئی در سیستم خود، میتواند همه زندگیتان را تغییر دهد.

سرفصل‌ها:

  خوشامد گویی و معارفه
۱ - نحوه کار
۲ )BOB - تعلق، نظم، تعادل (اصل
۳ - کوچینگ سیستمیک چیست؟
۴ - آیین موفقیت در شرکت ها و سازمان ها
۵ - چگونگی ایجاد فرصت برای خودتان

نکته: پس از ثبت نام، راهنمای حضور به ایمیل شما ارسال خواهد شد. ممکن است ایمیل در پوشه اسپم یا پروموشن ایمیل تان باشد.

محبوبه مظاهری
http://www.bekargomari.com