وبینار سیر تا پیاز راه اندازی و کسب درآمد از شغل مهرسازی در منزل(به عنوان شغل دوم یا پاره وقت)

شروع وبینار: سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰
پایان وبینار: سه‌شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
برگزارکننده
ویدئو وبینار:
دارد

به دنبال شغل دوم و پاره وقت برای کسب درآمد ببیشتر هستید؟
اگر شرایط شما طوری است که زمان اضافه ای دارید و سعی دارید از این زمان خود برای کسب درآمد استفاده کنید پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم.
شغل مهرسازی
کاری که خیلی راحت و سریع می توانید آن  را در منزل شروع کرده  و بعد از رشد آن را توسعه داده و در سطح شهر فعالیت خود را ادامه دهید.


بزرگ تری رؤیای شما چه بوده و یا چیست؟
همه ما همیشه رؤیا یا رؤیاهایی داشته ایم و داریم. اگر شغل مهرسازی یکی از رؤیاهای شما می باشد می خوام به شما بگم که خیلی به رؤیای خود نزدیک شده اید(همانطور که در در دهه دهشتاد،مهرسازی یکی از رؤیاهای بنده بود که خوشبختانه در این حوزه به یک کارآفرین تبدیل شده ام.

چرا قیمت این وبینار اینقدر ارزان است؟
این مسأله فقط یک دلیل دارد و آن هم این است که همه بتوانند در آن ثبت نام نمایند و کسی بهانه ای برای عدم حضور نداشته باشد.


 شاید حواستان نباشد اما شما خیلی به آرزویتان نزدیک شده اید.
وقتی یک نوجوان بودم یکی از آرزوهایم این بود که بتوانم مهر ژلاتینی بسازم.به هر شهری که می رفتم و تابلوی یک مهرسازی را می دیدم با خودم می گفتم آیامن هم می توانم یک روز یک مهرسازی داشته باشم و یا حداقل ساختن مهر را یاد بگیرم؟
با این رویا زندگی می کردم تا اینکه در یکی از روزهای زمستان 85 تبلیغ یک محصول آموزشی نظرم را جلب کردم روی آگهی را نگاه کردم و با شماره ی درج شده در آگهی تماس گرفتم،شماره کارت گرفتم و مبلغ رو به حسابشون واریز کردم و چند روز بعد محصول آموزشی از طریق پست به دستم رسید.
با شوق و ذوق نگاه کردم و بعد از اون دستگاه مهرسازی سفارش دادم و کارم رو شروع کردم،حالا به یک مهرساز حرفه ای تبدیل شده بودم و همه مرا در محل زندگی با عنوان یک مهرساز می شناختند، خیلی خیلی حس خوبی داشتم هم به آرزوی شغلی ام  رسیده بودم و هم در اجتماع وجه خاصی داشتم.
کم کم به کسب و کارم خدمات چاپ مثل کارت ویزیت،فاکتور،قبض،آگهی،پوستر،بنر و .. رو اضافه کردم و پس از مدتی طراحی سایت رو هم به خدماتم اضافه نمودم.
گذشت و گذشت و گذشت تا اینکه بعد از مدتی بنده سیدمحمد علوی با لطف خداتونستم  شرکت مهروب رو راه بندازم و خودم هم به عنوان مسئول آموزش در خدمت جوانان و مردم سرزمینم ایران باشم.
خیلی خوشحالم که هم اکنون در شرکت مهروب به هموطنان عزیزمون کمک می کنیم تا صاحب حرفه و درآمد بشن.
اگر مهرسازی رویای شما هم بوده و هست حالا وقتشه دیگه چی میخواین؟
همه چی دست به دست هم داده تا شما به آرزوتون برسین.

 حتما شما هم با بنده موافقید که افراد باهوش چنین فرصت هایی را از دست نمی دهند.

 

سرفصل ها:

  • قدم صفر راه اندازی شغل مهرسازی
  • راه اندازی مهرسازی در هفت گام
  • مواد لازم برای شروع کار
  • نحوه دریافت سفارشات بیشتر از شغل مهرسازی
  • نحوه افزایش درآمد بیشتر از شغل مهرسازی
  • کسب دو میلیون  تومان اول از شغل مهرسازی
پس از ثبت نام، راهنمای حضور در وبینار به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس حتما ایمیلتان را چک کنید.
 

سید محمد علوی