وبینار مسائل حقوقی کسب و کارهای آنلاین، رپورتاژ آگهی و ویدئو مارکتینگ

شروع وبینار: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵
پایان وبینار: سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
برگزارکننده
ویدئو وبینار:
دارد

در یک وبینار تقریباً چهار ساعته با سه موضوع در خدمت شما عزیزان هستیم. در این وبینار که توسط انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی برگزار می شود، سه وبینار با سه ارائه دهنده در نظر گرفته شده است.

در بخش اول، از ساعت 18:45 تا 20:00 آقای نصرالهی مشاور حقوقی انجمن صنفی درباره مسایل حقوقی راه اندازی یک کسب و کار الکترونیکی (استارتاپ) صحبت می کنند.

در بخش دوم، از ساعت 20:00 الی 21:15 آقای نیما اکبر پوری مدیر بازاریابی محتوایی تلوزیون اینترنتی آیو درباره رپرتاژ آگهی با نمونه های واقعی در ایران صحبت خواهد کرد و نکات مهم برای موفقیت در حوزه رپورتاژ آگهی را با شما مرور خواهند کرد.

در بخش سوم، آقای عادل طالبی با بحث «نقشه سفر مشتری» و «ویدئو مارکتینگ» در این نقشه‌ی سفر، از ساعت 21:15 الی 22:30 در خدمت شما خواهند بود.

در هر یک از وبینارها، 15 دقیقه آخر به پرسش و پاسخ های شما اختصاص داده شده است. ویدئوی وبینار هم برای شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان ارسال می شود. همچنین، ثبت نام کنندگان، در وبینارهای بعدی انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی با سی درصد تخفیف حضور خواهند داشت. اعضای محترم انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی هم می توانند با تماس با انجمن (02188814829)، با سی درصد تخفیف در این وبینار شرکت کنند یا ویدئوی آن را دریافت کنند.

مخاطبان وبینار:

  • کسب و کارهای اینترنتی، دیجیتال مارکترها، علاقه مندان به حوزه دیجیتال، صاحبان کسب و کار که علاقه مند به حضور در فضای دیجیتال هستند و استارتاپی ها.

سرفصل ها:

  • مسایل حقوقی راه اندازی یک کسب و کار الکترونیکی (استارتاپ)
  • رپورتاژ آگهی در ایران
  • ویدئومارکتینگ و نقشه سفر مشتری

انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی

ویدئوی وبینار مسائل حقوقی راه اندازی یک کسب و کار الکترونیک (استارتاپ)

ویدئوی وبینار ویدئو مارکتینگ و نقشه سفر مشتری

ویدئوی وبینار رپورتاژ آگهی و نکاتی درباره آن