وبینار رایگان تحصیل هوشمندانه

شروع وبینار: پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
پایان وبینار: پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
برگزارکننده
ویدئو وبینار:
دارد

امروزه با توجه به اهمیت آینده تحصیلی و کاری دانشجویان و پژوهشگران ایران عزیزمان و همچنین عدم وجود یک مسیر مشخص و صحیح در برنامه جوانان، نبود اطلاعات کافی در مورد رشته تحصیلی و همچنین آینده شغلی موجب نگرانی دانشجویان می‌گردد و این مورد باعث می‌شود که اکثر دانشجویان پس از اتمام تحصیل، از اول برای آینده خود برنامه‌ریزی کنند. اما در این مسیر تکنیک‌ها و نکاتی وجود دارد که جوانان با توجه به آنها می‌توانند چه در مسیر تحصیلی و چه در مسیر شغلی آینده‌ای درخشان و بدون دغدغه برای خود بسازند.

مؤسسه دانش گستران مادیار با طرح سمیناری با موضوع “تحصیل هوشمندانه” به ارائه موضوعات زیر پرداخته تا بتواند سهمی در کمک به این دغدغه جوانان عزیزمان داشته باشد.

در این وبینار به تمامی موضوعات و دغدغه‌های دانشجویان عزیزمان در طول تحصیل پرداخته می‌شود تا مثل اکثر افراد بعد از گذشت چندین سال به اصطلاح سرشان به سنگ نخورد و بخواهند با پرداخت هزینه‌های گزاف آینده خود را بسازند. همیشه با آموزش های صحیح و همچنین برنامه‌ریزی‌های هدفمند راهی وجود دارد که بتوان آینده‌ای هدفمند برای خود ساخت و به دور از استرس های جامعه و جو دانشگاه به علاقه و استعدادهای خود پرداخت.

سرفصل ها:

1-قدرت ماورای تحقیق
2-انتخاب زمینه تحصیلی و کاری متناسب با علایق شخصی
3-انتخاب صحیح مسیر تحصیلی و شغلی
4-برنامه ریزی مناسب
5-روش‌های صحیح یادگیری و مطالعه
6-کاهش استرس ناشی از امتحانات
7-برنامه ریزی در جهت مهاجرت تحصیلی و کاری
و ...

نکته: بعد از ثبت نام، راهنمای حضور در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود. لطفا پوشه اسپم یا پروموشن رو هم چک کنید.

سید مجید غمخواری