وبینار خشت اول پژوهش (آشنایی با نکات کلیدی پروپزال نویسی)

مدرس: امیر طیبی
شروع وبینار: چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰
پایان وبینار: چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
ایسمینار
ویدئو وبینار:
دارد

پروپزال یا طرح پژوهش، خشت اول بنای پژوهش شما است. در این وبینار با کلیدی ترین نکات پروپزال نویسی آشنا می شوید. این وبینار برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تمام رشته های آموزشی مفید است. همچنین برای افرادی که متقاضی اقدام برای ادامه تحصیل در خارج از کشور در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری هستند بسیار مفید است. در ضمن افراد شاغل در بخش های پژوهشی سازمانها و شرکتها، برای نوشتن پروپزال پژوهشی می توانند از این وبینار بهره فراوان ببرند.
این وبینار سه بخش اساسی دارد. در بخش اول اجزای یک پروپزال استاندارد بصورت عمومی (از عنوان پژوهش تا روش و ابزار پژوهش)، معرفی می شوند. در بخش دوم وبینار، کلیدی ترین نکاتی که برای نوشتن هر بخش پروپزال بهتر است مورد توجه قرار بگیرند، بصورت مفصل مطرح می شوند. و در انتهای وبینار، با دادن یک چک لیست، شرکت کنندگان در وبینار ابزاری برای ارزیابی پروپزال خود خواهند داشت که از طریق آن بتوانند کیفیت پروپزال خود را ارزیابی کنند.
مدرس این دوره، کارشناس مهندسی معماری از دانشگاه شهید بهشتی تهران، کارشناس ارشد طراحی شهری و دکتری شهرسازی (هر دو از دانشگاه شهید بهشتی تهران) است و بیش از 12 سال سابقه انجام پژوهش در سازمانها و شرکتهای داخلی را دارد. ایشان دو دوره پژوهشی در دانشگاه پلی تکنیک میلان را گذرانده است و به عنوان پژوهشگر با این دانشگاه در ارتباط است.
این وبینار در یک جلسه، چهارشنبه 9 مرداد 1398، ساعت 9 تا 10:30 شب برگزار می شود.

سرفصل ها:

  • اجزای اصلی یک پروپزال چه مواردی هستند؟
  • برای نوشتن هر جز پروپزال به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
  • آشنایی با چک لیست ارزیابی پروپزال خود

نکات مهم برای شرکت در وبینار:
  • برای ثبت نام در وبینار ابتدا باید در وبسایت ایسمینار عضو شوید.
  • پس از ثبت نام، راهنمای حضور در وبینار به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس حتما ایمیلتان را چک کنید. 

دکتر امیر طیبی