وبینار ثبت و مدیریت وبینار در ایسمینار

شروع وبینار: شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
پایان وبینار: شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
مسئول محتوا:
ایسمینار
مسئول پشتیبانی:
ایسمینار
ویدئو وبینار:
دارد

این سومین وبینار از سری وبینارهای چگونه یک وبینار مستر بشویم است. تا به حال 2 وبینار برگزار کرده ایم.

در وبینار روش‌های درآمدزایی به کمک وبینار گفتیم که چرا باید وبینار برگزار کنیم و از چه روش هایی می توان از یک وبینار درآمدزایی کرد و به بررسی چندین نمونه موفق پرداختیم. در وبینار نکات برگزاری یک وبینار موفق، گفتیم در صفحه معرفی وبینارتان چه چیزهایی باید بنویسید و چگونه می توانید وبینارتان را برگزار کنید.

اگر فرصت نکردید در این وبینارها شرکت کنید می توانید ویدئوی آنها را به صورت رایگان مشاهده کنید و برای دوستانتان که مدرس هستند ارسال کنید تا آن ها هم این ویدئوها را ببینند.

اگر برای اولین بار است که می خواهید وبینارتان را در ایسمینار ثبت کنید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در این وبینار شرکت کنید. در این وبینار قصد داریم چگونگی ثبت وبینار در ایسمینار را به صورت گام به گام توضیح دهیم و اینکه چه نرم افزاری برای برگزاری وبینار مناسب است را خواهیم گفت.

در بخش اول این وبینار در خدمت مانوئل اوهانجانیانس (موسس و مدیر عامل ایسمینار) و در بخش دوم در خدمت آدرینه خدابخشیان (مدیر عملیات ایسمینار) خواهیم بود.

سرفصل ها:

  • نحوه ثبت وبینار در ایسمینار
  • نکات ثبت وبینار
  • انتخاب نرم افزار برگزاری وبینار
  • پرسش و پاسخ در انتهای وبینار

نکته: پس از ثبت نام، راهنمای حضور در وبینار به ایمیل شما ارسال خواهد شد. ممکن است ایمیل در پوشه اسپم یا پروموشن ایمیل تان باشد.

ایسمینار
http://e-seminar.ir

ویدئوی وبینار ثبت و مدیریت وبینار در ایسمینار