وبینار بایدها و نبایدهای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال

شروع وبینار: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰
پایان وبینار: پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
برگزارکننده
ویدئو وبینار:
دارد

وبینار بایدها و نبایدهای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال دومین وبینار از مجموعه وبینارهای آموزش سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. بیت کوین به عنوان ارز رمزپایه از سال 2009 تا کنون توانسته است مقبولیت و محبوبیت خوبی بین مردم پیدا کند و ارزش آن را از چند سنت به هزاران دلار افزایش دهد. در کنار بیت کوین بیش از ده ها ارز رمزینه موفق دیگری هم ظهور کرده اند که با مزیت هایی که داشته اند توانسته اند سهم قابل توجهی از این بازار را به خود اختصاص دهند.

در این بازار پرهیاهو و پرنوسان روش های مختلف و متنوع درآمدزایی سوداگرانه ای هم به وجود آمده است که جز لاینفک بازارهای پرشتاب و رو به رشد است. در این بین استخراج ارزهای دیجیتال در بین بسیاری از افراد به عنوان روش درآمدزایی پررسیک و هیجان انگیز پذیرفته شده است.

اگر شما با یک کامپیوتر خانگی در سال 2009 می توانستید صدها بیت کوین استخراج کنید اما اکنون با افزایش سختی شبکه و رقبای جدی و سخت کوش و صدالبته متمول نمی توان بر مبنای CPU کار ماینینگ را انجام داد؛ و شاید برای درآمدی چند دلاری در روز باید میلیون ها تومان بابت خرید کارت گرافیک و بستن ریگ (GPU) و یا تراشه های اختصاصی استخراج (ASIC) هزینه کنید.

در این وبینار روش های مختلف استخراج و دستگاه های مقرون به صرفه با هدف استخراج ارزهای دیجیتال با سختی شبکه کمتر و ارزش افزوده بیشتر شرح داده خواهد شد. مدرس این وبینار مهندس حجت حاتمی شاه میر مدیر و مؤسس شرکت پیشرو آساک و نویسنده مقاله برتر در اولین کنفرانس رگولاتوری تکنولوژی بلاک چین و رمزینه ارزها می باشد.

نکته: ویدئوی این وبینار تا 2 هفته آینده در پنل کاربری افرادی که در وبینار ثبت نام کرده اند قرار خواهد گرفت.

سرفصل ها:

بخش اول: 80 دقیقه

  • معرفی روش های مختلف استخراج
  • معرفی دستگاه های مختلف ماینینگ (ASIC)
  • برآورد مدت زمان بازگشت سرمایه در دستگاه های ASIC
  • معرفی اجمالی سایت های محاسباتی درآمد استخراج مانند whattomine.com
  • معرفی روش های خرید دستگاه های ماینینگ در ایران
بخش دوم: 40 دقیقه
  • پرسش و پاسخ و تبادل تجربه بین حاضرین در وبینار

شرکت پیشرو آساک

ویدئوی وبینار بایدها و نبایدهای استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال