وبینار آموزشی ورود و سرمایه گذاری در بورس

شروع وبینار: دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰
پایان وبینار: دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰
مسئول محتوا:
برگزارکننده
مسئول پشتیبانی:
برگزارکننده
ویدئو وبینار:
دارد

برای کسب مهارت و سرمایه‌گذاری در بورس، نیازی به تحصیلات مرتبط ندارید، سرمایه‌گذاران فراوانی با تحصیلات غیر مرتبط در همه بورسهای دنیا هستند که بسیار موفق عمل می‌کنند اما فراموش نکنید که آموزش بورس مهم‌ترین گام قبل از سرمایه‌گذاری است.

با توجه به بازدهی خوب بورس تهران نسبت به بقیه بازارها ( شاخص کل بورس در 10 سال گذشته حدود 1.5برابر بیشتر از قیمت دلار و سکه و مسکن رشد داشته است )، افراد زیادی تمایل پیدا کرده‌اند در این بازار حضور یابند و سرمایه‌ مازادشان را در بورس سرمایه‌گذاری کنند.

برخی افراد به اشخاص عادی توصیه می‌کنند وارد بورس نشوند. بسیاری هستند که افراد تازه‌کار را از ورود به بورس منع می‌کنند و دلیل اینکار را پرریسک بودن این بازار و امکان مسدود شدن سرمایه برای مدت طولانی می‌دانند، در حالی که همه افراد می‌توانند با کسب دانش و آموزش‌های لازم و تجربیات کافی، مانند افراد حرفه‌ای در بورس سرمایه‌گذاری‌ پر سودی داشته باشند.

از مزیت‌های سرمایه گذاری در بورس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برای سرمایه‌گذاری در بورس، نیاز به سرمایه زیادی ندارید.
 • حداقل خرید سهام در سیستم‌های معاملات آنلاین که امروز همه از آنها استفاده می‌کنند فقط 100 هزارتومان است.
 • سرمایه شما قابل نقد شدن است. اگر شما برفرض مثال 10 میلیون تومان داشته باشید و با آن یک کسب و کار راه‌اندازی کنید، در صورتی که تصمیم بگیرید کسب‌وکارتان را تعطیل کنید وسایل زیادی روی دست‌تان خواهد ماند (مثلا وسایل مغازه یا کارگاه یا…) اما سرمایه‌گذاری در بورس فقط خرید سهام است و اگر سهم درستی را انتخاب کرده باشید که نقدشوندگی بالایی داشته باشد، فورا می‌توانید سهام خود را بفروشید و کارگزار 2 روز بعد، مبلغ حاصل از فروش سهام را به حساب بانکی شما واریز می‌کند.
 • خرید و فروش سهام در همه جا و در هرزمان قابل انجام است. فرقی نمی‌کند کجای دنیا باشید، فقط کافیست با یک کامپیوتر، تبلت و یا موبایل به اینترنت متصل شوید و معاملات دلخواه‌تان را انجام دهید.
در این وبینار با بازار بورس و اصطلاحات آن آشنا می‌شوید و می‌آموزید چطور وارد بازار بورس شوید و کسب درآمد کنید. با نحوه معامله کردن و خرید و فروش سهام آشنا می‌شوید و یاد میگیرید چه سهمی برای خرید مناسب است و در آخر یک سورپرایز ویژه از طرف مدرس دوره دریافت می‌کنید.  بعد از این وبینار می‌توانید کد بورسی رایگان دریافت کرده و فعالیت خودتان را در بازار بورس شروع کنید.

سرفصل ها:

 • آشنایی با بورس
 • اصطلاحات مورد استفاده در بورس
 • خرید و فروش سهام
 • چه سهمی برای خرید بهتر است؟
 • نحوه دریافت کد بورسی
 • معرفی باشگاه مشتریان و مزایای آن
 • نحوه ثبت نام در باشگاه مشتریان

نکته: پس از ثبت نام در وبینار ایمیلی شامل راهنمای حضور در وبینار و لینک ورود به وبینار برای شما ارسال خواهد شد. ممکن است این ایمیل در پوشه Promotions یا Spam باشد.

نکته بسیار مهم: اگر در هنگام ورود به وبینار با مشکلی مواجه شدید و یا در مورد یوزرنیم و پسورد خود سوالی داشتید می توانید با این شماره تماس بگیرید: 09137080026

مهندس مهدی جمشیدیان

ویدئوی وبینار آموزشی ورود و سرمایه گذاری در بورس