وبینار آشنایی با مبانی مهندسی مدیریت (مهندسی طراحی سیستمهای مدیریت)

مدرس: دکتر سید مهدی گلستان
شروع وبینار: سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰
پایان وبینار: سه‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

بر اساس رویکرد سیستمی به سازمان اجرای برنامه های راهبردی و عملیاتی هر سازمان و تحقق اهداف مربوطه از طریق سیستم های مدیریت انجام می پذیرد . بر اساس رویکرد فرایندی به سازمان نیز که مورد تاکید استانداردهای ایزو به ویژه ISO9001-2015 می باشد، فرایندهای کاری در بستر سیستم های مدیریتی شکل گرفته و جریان می یابد.

به طور کلی سیستم های مدیریت عامل اساسی و زیربنایی ایجاد توانمندی ها و قابلیت های سازمانی و ایجاد شایستگی های محوری و خلق مزیت های رقابتی می باشد. انواع سیستم های مدیریتی بایستی به طور علمی و تخصصی طراحی و پیاده سازی شوند. از این رو مهندسی مدیریت به عنوان مهندسی طراحی، استقرار و توسعه سیستم های مدیریتی اهمیت بسیار زیادی دارد.

هر قدر سیستم های مدیریت بهتر طراحی و پیاده سازی شوند اثربخشی و کارآمدی بیشتری داشته و سازمان عملکرد بهتر و بهره وری بیشتری داشته و حرکت در راستای ماموریت ها و میزان تحقق اهداف و موفقیت سازمان بیشتر خواهد بود.

شما در این وبینار با مبانی مهندسی مدیریت - مهندسی طراحی سیستم های مدیریت - آشنا می شوید.
 

مخاطبان وبینار

  • مدیران و کارشناسان سازمان ها و مراکز صنعتی
  • کارآفرینان
  • مدیران کسب و کارها
  • دانشجویان رشته های  مدیریت

سرفصل ها:

  • آشنایی با مفاهیم کلیدی مهندسی مدیریت
  • آشنایی با روش های اصلی طراحی سیستم های مدیریتی

نکته: پس از ثبت نام در وبینار ایمیلی شامل راهنمای حضور در وبینار و لینک ورود به وبینار برای شما ارسال خواهد شد. ممکن است این ایمیل در پوشه Promotions یا Spam باشد.

دکتر سید مهدی گلستان
پژوهشگر، مدرس و مشاور مهندسی طراحی سیستم های سازمانی و نوآوری
پژوهشکده علوم و مهندسی مدیریت و نوآوری و کارآفرینی ایرانیان