قوانین و مقررات


 
 • در صورتی که از امکانات ایسمینار برای تبلیغ، خرید و فروش کالا و خدمات (به جز بلیت وبینار و ویدئوی وبینار که در ایسمینار قرار دارد)، انتشار اطلاعات دیگری غیر از اطلاعات وبینار استفاده شود و اطلاعات وبینار و برگزارکننده وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد ایسمینار می تواند نسبت به حذف صفحه‌ی ایجاد شده وبینار کرده و در صورت نیاز نسبت به پیگیری موضوع در مراجع قضایی اقدام کند.
 • در صورتی که اطلاعات وبینار غیرواقعی و غیرقانونی باشد و مشخصات و تصویر برگزارکننده وبینار و سخنران وبینار نامشخص باشد ایسمینار می تواند وبینار مورد نظر را بر روی سایت منتشر نکند.
 • برگزارکننده وبینار موظف است کلیه‌ی ضوابط و قوانین بین‌المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران برای انتشار مطالب در اینترنت را در هنگام آماده سازی محتوای صفحه وبینار رعایت کند.
 • کلیه‌ محتوای ارسالی به ایسمینار، اعم از متن، عکس، قیمت‌ بلیت ها، فایل، ویدئو و ... ابتدا توسط ایسمینار بررسی شده و پذیرش یا رد درخواست ایجاد وبینار، حداکثر طی مدت 24 ساعت کاری انجام می‌شود و در صورت تایید وبینار شما بر روی وب سایت منتشر می شود.
 • ایسمینار در انتشار و یا عدم انتشار محتوای ارایه‌شده کاملاً مختار است.
 • ایسمینار می‌تواند پیش از انتشار محتوا تغییراتی در آن اعمال کند به این شرط که چنین اصلاحاتی ناقض حقوق برگزار‌کننده نبوده و تغییری بنیادین در توضیحات وبینار ایجاد نکند.
 • در صورتی که برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی ایسمینار استفاده نمی کنید حتما بایستی شماره تماسی را در اختیار ایسمینار قرار دهید تا کاربرانی که در وبینار شما ثبت نام کرده اند در صورت بروز مشکل و یا داشتن سوالاتی در خصوص حضور در وبینار بتوانند با شما تماس بگیرند. شماره تماس شخصی که به عنوان پشتیبان وبینار در اختیار کاربران قرار می دهید باید در دسترس باشد و به همه تماس های کاربران پاسخ گو باشد.
 • اگر در زمان ایجاد وبینارتان در توضیحات مربوط به صفحه معرفی وبینار ذکر کرده اید که ویدئوی وبینار در پنل کاربری شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت شما موظف به ضبط و ارسال این ویدئو به ایسمینار هستید و اگر فراموش کنید وبینار را ضبط کنید یا باید دوباره وبینار را به صورت خصوصی برگزار کرده و اقدام به ضبط نمایید و ویدئوی ضبط شده را به ایسمینار ارسال نمایید و یا هزینه پرداختی توسط کاربران به آن ها عودت داده خواهد شد.
 • اگر برای برگزاری وبینارتان از بسته پشتیبانی ایسمینار استفاده کنید پشتیبان مربوطه وبینار را ضبط می کند، اما اگر شما از این بسته استفاده نکنید مسئولیت ضبط وبینار با شما می باشد و ایسمینار هیچگونه مسئولیتی در قبال ضبط شدن یا نشدن وبینار نخواهد داشت و شما موظف به ارسال ویدئوی وبینار به ایسمینار تا حداکثر 5 روز پس از برگزاری وبینار هستید.
 • برگزارکننده در صورت ثبت وبینار خود در ایسمینار بایستی وبینار خود را به صورت زنده برگزار کند و اجازه پخش فایل ویدئویی وبینارهای ضبط شده را ندارد.
 • شما موظف هستید پیش از برگزاری وبینار از کیفیت اینترنت، صدا و تصویر سخنران جهت برگزاری وبینار اطمینان حاصل کنید تا وبینار شما با کیفیت مناسبی برگزار شود. در صورتی که وبینار شما با کیفیت نامناسبی برگزار شود شما موظف به برگزاری مجدد وبینار هستید.
 • در زمان تعریف سرفصل ها، توضیحات وبینار و مدت زمان وبینار دقت کافی داشته باشید زیرا محتوایی که در وبینار ارائه می دهید بایستی سرفصل ها و محتوای ذکر شده را پوشش دهد و همچنین وبینار در مدت زمان تعیین شده برگزار شود در غیر اینصورت هزینه پرداختی ثبت نام کنندگان به آن ها عودت داده خواهد شد.
 • در صورت تمایل شما برای فروش ویدئوی ضبط شده وبینارها 70 درصد از درآمد حاصل از فروش ویدئوها به شما و 30 درصد از آن به ایسمینار تعلق می گیرد. 
 • ایسمینار برای کمک به فروش بیشتر ویدئوها می تواند تخفیف هایی را بر روی آنها لحاظ کند.
 • برگزارکننده ی وبینار حق سوء استفاده از اطلاعات ثبت نام کنندگان در وبینار را ندارد.

شرایط تعویض تاریخ برگزاری وبینار یا لغو آن

 • اگر وبینار شما بنا به دلایلی همچون بیماری، قطعی برق و اینترنت و حوادث غیرمترقبه در روز مقرر و زمان تعیین شده برگزار نشد، شما موظف به تعیین تاریخ و زمان جدید برای برگزاری وبینار هستید و در غیر این صورت هزینه ها به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • در صورتی که برای وبینارتان ثبت نامی داشته باشید اما در روز برگزاری وبینار هیچ شرکت کننده ای حضور نداشته باشد شما موظف به برگزاری وبینار در تاریخ و زمان مقرر هستید و به هیچ عنوان امکان لغو برگزاری وبینار را ندارید زیرا در این صورت تمامی مبالغ به ثبت نام کنندگان عودت داده خواهد شد.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد تغییر تاریخ وبینار را داشته باشد باید حداکثر 1 روز قبل از زمان برگزاری وبینار به ایسمینار و ثبت نام کنندگان اطلاع دهد. هر برگزارکننده و مدرس وبینار تنها 1 بار می تواند تاریخ وبینار را تغییر دهد.
 • در صورتی که قصد تعویض تاریخ وبینار را دارید و اگر پس از یک هفته تاریخ جدید تعیین نشود، وبینار شما به صورت خودکار غیر فعال و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان به آنها عودت داده می شود.
 • در صورتی که برگزارکننده قصد لغو وبینار را دارد حتی اگر برای وبینار مورد نظر ثبت نامی داشته باشد باید حداکثر 1 روز قبل از زمان برگزاری وبینار به ایسمینار و ثبت نام کنندگان اطلاع داده و هزینه پرداخت شده توسط ثبت نام کنندگان را به آنها عودت دهد. البته ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم وبینارتان را لغو کنید چون حتی اگر یک نفر هم در وبینارتان ثبت نام کرده باشد ممکن است تجربه ناخوشایندی را کسب کند و برای ثبت نام در وبینارهای بعدی شما دچار تردید شود.پرداخت به برگزارکننده

 • ایسمینار کل مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها را حداکثر طی ۲ روز کاری (از شنبه تا چهارشنبه) پس از برگزاری وبینار به حساب برگزار‌کننده واریز خواهد کرد. درصورتی که برگزارکننده در صفحه معرفی وبینار خود ذکر کند که ویدئوی وبینار را بعد از برگزاری وبینار در اختیار ثبت نام کنندگان قرار دهد باید ویدئوی ضبط شده وبینار را در اختیار ایسمینار قرار دهد تا در پنل کاربری ثبت نام کنندگان قرار گیرد لذا تا زمانی که ویدئوی وبینار را به ایسمینار ارسال نکند مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها به حساب ایشان واریز نخواهد شد. چون ثبت نام کنندگان برای وبینار و ویدئوی آن هزینه پرداخت کرده اند و باید ویدئو را به موقع دریافت نمایند.
 • در صورتی که برگزارکننده دوره آنلاینی را برنامه ریزی کرده باشد ایسمینار کل مبالغ دریافتی بابت فروش بلیت‌ها را پس از برگزاری آخرین جلسه به حساب برگزار‌کننده واریز خواهد کرد.
 • ایسمینار مبالغ دریافتی بابت فروش ویدئوی وبینارها را پس از کسر سهم ایسمینار، به صورت ماهیانه به حساب برگزار‌کننده واریز خواهد کرد.

به ایسمینار خیلی خوش آمدید☺️ برای عضویت در وب سایت ایسمینار، لطفا کلیه قوانین را به‌ دقت مطالعه فرماييد. عضويت در سايت به مفهوم اطلاع و پذيرفتن کليه قوانین ایسمینار مي‌باشد. ایسمینار پلتفرم مدیریت و برگزاری وبینار است و همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که توسط برگزارکنندگان و موسسات آموزشی دیگر در وبینارها منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

داشتن حساب کاربری در ایسمینار

 • لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار استفاده می شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید ایسمینار حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار را تضمین نمی کند.
 • شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.
 • شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
 • ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به وبینارها و ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل 2 سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس وبینار دیگر قصد فروش ویدئوی وبینار را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.
 • اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد.
 • بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینارهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در وبینار

 • ممکن است تعدادی از وبینارهایی که در وب سایت ایسمینار قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی دیگر برگزار شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها ایسمینار تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد. ایسمینار همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • بلافاصله بعد از ثبت نام در وبینار یک ایمیل که شامل راهنمای حضور در وبینار و سایر اطلاعات تکمیلی می باشد به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه نشوید.
 • اگر در وبینار ویژه ای (پولی) که برگزار کننده آن ایسمینار است، ثبت نام کنید ویدئوی وبینار حداکثر 7 روز پس از برگزاری در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. ویدئوی وبینار تا 10 روز پس از قرار گیری در پنل کاربری تان قابل مشاهده و دانلود است و پس از گذشت 10 روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود، مشاهده نمایید. فایل ارائه وبینار نیز در صورت تایید استاد به صورت PDF برای دانلود در پنل کاربری تان قرار داده خواهد شد.
 • اگر در وبینار ویژه ای ثبت نام کنید که برگزار کننده آن ایسمینار نیست مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده آنها می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار پس از برگزاری بیش از 7 روز به طول انجامد.
 • ویدئوی برخی از وبینارهای برگزار شده بنابر تصمیم برگزارکننده وبینار در سایت ایسمینار قرار نمی گیرد و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
 • همیشه ویدئوی وبینارهای ویژه (پولی) پس از برگزاری وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت حتی اگر در زمان برگزاری وبینار حضور نداشته باشید. چنانچه تصمیم بر آن باشد که ویدئوی وبیناری بعد از برگزاری در اختیار شما قرار نگیرد حتما در توضیحات مربوط به آن وبینار ذکر خواهد شد. پس به صورت پیش فرض حتما ویدئوی وبینارهای ویژه برای دانلود در پنل کاربری شما قرار داده خواهد شد مگر آنکه در صفحه توضیحات وبینار مربوطه ذکر شود.
 • فایل ویدئوییِ وبینار ویرایش شده و پس از آن در پنل کاربری شما قرار می گیرد. ویرایش ویدئوی وبینار به این صورت است که نام و مشخصات شرکت کنندگان و چت ها و نوشته های آن ها در محیط وبینار تار می شود. دلیل این امر این است که مشخصات کاربران حاضر در وبینار حفظ شود.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه وبینار را بدهید. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده است.
 • امکان دانلود ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند بنابر تصمیم و صلاحدید ایسمینار مشخص می شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار باشد حتما در توضیحات وبینار مربوطه ذکر خواهد شد.
 • در صورت رضایت مدرس وبینار فایل ارائه وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند برای کاربرانی که در وبینار ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار حضور داشته اند در انتهای وبینار، بصورت رایگان برای دانلود قرار داده خواهد شد.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهیم کرد و وبینار دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار آغاز شود مدت زمان وبینار محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار 2 ساعته ای که میبایست ساعت 19 آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت 21:30 ادامه خواهد داشت.
 • در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار که هم در وب سایت قرار دارد و هم بعد از ثبت نام در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود، عدم نصب نرم افزار وبینار یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار نشوید و یا به راهنمایی های پشتیبان وبینار عمل نکنید این عدم حضور در وبینار متوجه شما خواهد بود و وب سایت ایسمینار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا ما با تهیه راهنمای حضور در وبینار و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و ارسال ایمیل راهنمای حضور پس از ثبت نام تمام سعی مان را کرده ایم تا فرایند حضور در وبینار را برای شما عزیزان تسهیل نمائیم.


خرید فایل های ویدئویی وبینارها

 • ویدئوی وبینارهای خریداری شده تا 10 روز پس از خرید در پنل کاربری تان و در بخش «ویدئوهای من» قابل دانلود هستند و پس از گذشت 10 روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود و حداقل تا 2 سال مشاهده نمایید.
 • پرداخت برای ویدئوی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر وبینار انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وب سایت ما به تومان می‌باشد.
 • ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان در وب سایت قرار داده شده اند قابل دانلود نمی باشند. اما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید به صورت آنلاین ویدئوی وبینار مورد نظر را در وب سایت ایسمینار مشاهده نمایید.
 • فایل ارائه وبینارهایی (فایل PDF) که ویدئوی آن را خریداری کرده اید در اختیار شما قرار داده نخواهد شد و هزینه پرداختی شما در ازای دریافت ویدئوی وبینار می باشد.
از این که به قوانین سایت پایبند هستید متشکریم.