قوانین و مقررات


قوانین وب سایت ایسمینار و پایبندی‏ به اخلاق حرفه ای و علمی

به ایسمینار خیلی خوش آمدید☺️ برای عضویت در وب سایت ایسمینار، لطفا کلیه قوانین را به‌ دقت مطالعه فرماييد. عضويت در سايت به مفهوم اطلاع و پذيرفتن کليه قوانین ایسمینار مي‌باشد.
 

داشتن حساب کاربری در ایسمینار

 • لطفا در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد کنید زیرا از اطلاعاتی که در زمان ثبت نام وارد می‌کنید برای تعریف نام کاربری‌تان در وبینار استفاده می شود. در صورتیکه مشخصات خود را اشتباه نوشته باشید ایسمینار حضور بدونِ مشکلِ شما در وبینار را تضمین نمی کند.
 • ایسمینار متعهد می شود اطلاعات خصوصی کاربران را حفظ کند و سوء استفاده از آنها خلاف قانون و قابل پیگیری خواهد بود.
 • شما مسئول این هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید.
 • شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید، و یا به کسی اجازه دهید که به حساب کاربری شما و ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند.  تکثیر و انتشار ویدئوها یا وبینارهای خریداری‌شده مجاز نمی باشد و شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و وبینار و ویدئوهای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
 • ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که شما بتوانید به وبینارها و ویدئوهای خریداری شده خود تا مدت حداقل 2 سال دسترسی داشته باشید. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر مدرس وبینار دیگر قصد فروش ویدئوی وبینار را نداشته باشد یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم.
 • اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط درگاه های بانکی یا بانک های صادرکننده کارت برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود یا بنا به دلایلی هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به ویدئوهای خریداری‌شده را معلق خواهیم کرد.
 • بعد از ثبت نام در سایت ایمیل شما برای اطلاع رسانی وبینارهای آتی و یا خبرهای ویژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.


ثبت نام در وبینار

 • بلافاصله بعد از ثبت نام در وبینار یک ایمیل که شامل راهنمای حضور در وبینار و سایر اطلاعات تکمیلی می باشد به ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود. حتما این ایمیل را مطالعه نمایید تا برای ورود به وبینار با مشکلی مواجه نشوید.
 • اگر در وبینار ویژه ای (پولی) که برگزار کننده آن ایسمینار است، ثبت نام کنید ویدئوی وبینار حداکثر 7 روز پس از برگزاری در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. ویدئوی وبینار تا 10 روز پس از قرار گیری در پنل کاربری تان قابل مشاهده و دانلود است و پس از گذشت 10 روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود، مشاهده نمایید. فایل ارائه وبینار نیز در صورت تایید استاد به صورت PDF برای دانلود در پنل کاربری تان قرار داده خواهد شد.
 • اگر در وبینار ویژه ای ثبت نام کنید که برگزار کننده آن ایسمینار نیست مسئولیت تهیه ویدئوی وبینار و قرار دادن آن در پنل کاربری تان بر عهده آنها می باشد و ممکن است مدت زمان آماده سازی ویدئوی وبینار پس از برگزاری بیش از 7 روز به طول انجامد.
 • همیشه ویدئوی وبینارهای ویژه (پولی) پس از برگزاری وبینار در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت حتی اگر در زمان برگزاری وبینار حضور نداشته باشید. چنانچه تصمیم بر آن باشد که ویدئوی وبیناری بعد از برگزاری در اختیار شما قرار نگیرد حتما در توضیحات مربوط به آن وبینار ذکر خواهد شد. پس به صورت پیش فرض حتما ویدئوی وبینارهای ویژه برای دانلود در پنل کاربری شما قرار داده خواهد شد مگر آنکه در صفحه توضیحات وبینار مربوطه ذکر شود.
 • فایل ویدئوییِ وبینار ویرایش شده و پس از آن در پنل کاربری شما قرار می گیرد. ویرایش ویدئوی وبینار به این صورت است که نام و مشخصات شرکت کنندگان و چت ها و نوشته های آن ها در محیط وبینار تار می شود. دلیل این امر این است که مشخصات کاربران حاضر در وبینار حفظ شود.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید اعلام شده در وبینار حضور پیدا کنید می توانید درخواست عودت وجه وبینار را بدهید. نحوه عودت وجه در بخش شرایط عودت وجه توضیح داده شده است.
 • امکان دانلود ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند بنابر تصمیم و صلاحدید ایسمینار مشخص می شود. برای مثال ممکن است امکان دانلود ویدئوی وبینار رایگان تنها برای اشخاصی که در وبینار حضور داشتند فراهم شود و یا برای هیچ کس ویدئوی وبینار قابل دریافت نباشد. لذا در صورتی که قرار بر ارسال ویدئوی وبینار باشد حتما در توضیحات وبینار مربوطه ذکر خواهد شد.
 • در صورت رضایت مدرس وبینار فایل ارائه وبینارهایی که به صورت رایگان برگزار می شوند برای کاربرانی که در وبینار ثبت نام کرده و در زمان برگزاری در وبینار حضور داشته اند در انتهای وبینار، بصورت رایگان برای دانلود قرار داده خواهد شد.
 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه وبینار با تاخیر آغاز شود حتما مدت زمانی که برای وبینار در نظر گرفته شده بود اعمال می شود و زمان تاخیر را به هیچ وجه در مدت وبینار محاسبه نخواهیم کرد و وبینار دیرتر تمام خواهد شد. از هر زمانی که وبینار آغاز شود مدت زمان وبینار محاسبه خواهد شد. برای مثال اگر وبینار 2 ساعته ای که میبایست ساعت 19 آغاز میشد با تاخیر نیم ساعته برگزار شود وبینار تا ساعت 21:30 ادامه خواهد داشت.
 • در صورتی که بدلیل عدم مطالعه راهنمای حضور در وبینار که هم در وب سایت قرار دارد و هم بعد از ثبت نام در وبینار به ایمیل شما ارسال می شود، عدم نصب نرم افزار وبینار یا سرعت نامناسب اینترنت، موفق به حضور در وبینار نشوید و یا به راهنمایی های پشتیبان وبینار عمل نکنید این عدم حضور در وبینار متوجه شما خواهد بود و وب سایت ایسمینار هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه موارد نخواهد داشت. زیرا ما با تهیه راهنمای حضور در وبینار و بخش پرسش و پاسخ های متداول و تخصیص یک پشتیبان به وبینار و ارسال ایمیل راهنمای حضور پس از ثبت نام تمام سعی مان را کرده ایم تا فرایند حضور در وبینار را برای شما عزیزان تسهیل نمائیم.
 • ممکن است تعدادی از وبینارهایی که در وب سایت ایسمینار قرار دارد توسط اساتید و موسسات آموزشی دیگر برگزار شود که در صفحه مربوط به توضیحات وبینار در تب «برگزارکننده» مشخصات برگزارکننده نوشته می شود. کلیه حقوق مادی و معنوی این وبینارها برای برگزارکننده محفوظ بوده و در این نوع وبینارها ایسمینار تنها بعنوان پلتفرم معرفی، اطلاع رسانی، اجرا و برگزاری ایفای نقش کرده و هیچگونه ادعا و تاییدی بر محتوای وبینارهای فوق ندارد. ایسمینار همچون ماهیت پلتفرم های محتوایی دیگر در قبال محتوا و مطالبی که در وبینار منتشر می شود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


خرید فایل های ویدئویی وبینارها

 • ویدئوی وبینارهای خریداری شده تا 10 روز پس از خرید در پنل کاربری تان و در بخش «ویدئوهای من» قابل دانلود هستند و پس از گذشت 10 روز می توانید ویدئو فوق را فقط به صورت آنلاین و غیر قابل دانلود و حداقل تا 2 سال مشاهده نمایید.
 • پرداخت برای ویدئوی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر وبینار انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وب سایت ما به تومان می‌باشد.
 • ویدئوی وبینارهایی که به صورت رایگان در وب سایت قرار داده شده اند قابل دانلود نمی باشند. اما هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید به صورت آنلاین ویدئوی وبینار مورد نظر را در وب سایت ایسمینار مشاهده نمایید.
 • فایل ارائه وبینارهایی (فایل PDF) که ویدئوی آن را خریداری کرده اید در اختیار شما قرار داده نخواهد شد و هزینه پرداختی شما در ازای دریافت ویدئوی وبینار می باشد.


شرایط عودت وجه

 • اگر بنا به دلایل مختلفی همچون بروز اتفافات غیرمترقبه، تاریخ برگزاری وبینار تغییر پیدا کرد و شما تمایل نداشتید در تاریخ جدید در وبینار حضور پیدا کنید می توانید درخواست دهید تا وجه وبینار عودت داده شود.
 • طی 24 ساعت کاری درخواست شما توسط تیم پشتیبانی ایسمینار بررسی شده و دسترسی حضور شما در وبینار لغو شده و مشخصات وبیناری که در آن ثبت نام کرده اید و خواستار عودت وجه آن را داشته اید از حساب کاربری شما حذف خواهد شد.
 • ایسمینار وجه برگشتی را پس از بررسی درخواست شما طی 24 تا 48 ساعت کاری تنها به حساب کیف پول شما در وبسایت ایسمینار عودت خواهد داد.

از این که به قوانین سایت پایبند هستید متشکریم.